Przemysł Drzewny Świebodzin Sp. z o.o. powstał w 2000 roku.

Podstawowym przedmiotem działalności jest produkcja opakowań przemysłowych jednorazowych i wielorazowych, ażurowych i zamkniętych, takich jak: pojemniki i skrzynie drewniane, opakowania drewniane, pojemniki i skrzynie ze sklejki, z płyty OSB, z płyty wiórowej, a także palety specjalne. Dzięki ciągłej rozbudowie zakładu oraz pozyskiwaniu najnowocześniejszych technologii do obróbki drewna i płyt drewnopochodnych staliśmy się jednym z największych w Europie producentów opakowań przemysłowych.

Wytwarzane przez Przemysł Drzewny Świebodzin Sp. z o.o. produkty dzięki swojej konkurencyjności, wszechstronności oraz jakości znajdują zastosowanie zarówno u takich odbiorców, jak międzynarodowe koncerny z branży motoryzacyjnej oraz High-Tech, poddostawców przemysłu motoryzacyjnego, jak również wśród małych i średnich firm z różnych gałęzi przemysłu.

Przemysł Drzewny Świebodzin Sp. z o.o. gwarantuje stałą, wysoką jakość produktów, optymalne dopasowanie opakowań do potrzeb klienta w zakresie stosowanych materiałów, zabezpieczenia produktów przed korozją i uszkodzeniami oraz ceny.